Черноморец Бургас удари Пирин, залепи се зад втория Левски
Автор: Екип Burgas24.bg 20:18 / 15.11.2010Коментари (9)1912
Черноморец Бургас постигна минимална, но заслужена победа над Пирин Благоевград с 1:0 в последен мач от кръга в "А" група, предаде репортер на Burgas24.bg. Единственото попадение реализира в края на първото полувреме Адриан Фернандес, който получи добър пас от Муса Койта отдясно и с шпагат и малко късмет успя да вкара победния гол.

Като цяло "акулите" владееха инициативата в срещата и можеше да вкарат още голове. На няколко пъти много добре се намеси вратаря на съперника Макенджиев. Страхотно изпълнение през второто полувреме направи Марсио Нуньо, който опита да прехвърли вратаря на Пирин почти от центъра, но ударът му попадна в горната греда. С тази победа Черноморец Бургас е на трето място само на точка зад втория в класирането Левски.

+1

Честита победа на отбора на Черноморец.Все пак с тази игра си мисля,че трудно ще запазите тази позиция. Успех за в бъдеще.
+2

За представянето в Европа е рано да се говори.Те нека първо да се класират,пък после ще видим.Важното е,че са на трето място,а от играта,че има какво да се желае е ясно
0

хахаахахаах лига Европа, добре и с този отбор чесно ми каже не се заяждам мислиш ли , че можете да отраните отбор примерно да кажа Омония Никозия или Бате Борисов или Шериф , аз чесно не вярвам как може да стане.
+2

Отново слабо нападение направо ужас.Но както казва колегата важни са 3-те точки.Да се надяваме пролетта да се стегнат нападателите или да се вземе някой силен таран и да почваме да бележим.Защитата е пърфект и най важното да се задържим в челото в най-лошия случай 3-ти и лига европа.B.S.CREW FOREVER
+3

Мача беше добър победата е важна !!! Падна голям смях със страничния рефер доста го налазиха от трибуните хората ;d