Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Нефтохимик победи Розова Долина с 2:1
Автор: Екип Burgas24.bg 17:47 / 27.02.2011Коментари (27)4173
Макар и трудно Нефтохимик успя да се наложи с 2:1 срещу Розова Долина, в първият мач от пролетния дял на Югоизточна В група.

Първото полувреме Нефтохимик игра много слабо и определено бяха подценили противника. Още през първото полувреме "розите" откриха резултата, след като техен футболист бе фаулиран. След изпълнението на фаула защитата на Нафтата не изисти топката както трябва и 11 номер от Розова Долина откри резултата от границата на малкото наказателно поле - 0:1.

През втората част "Шейховете" показаха съвсем друго лице. Превъзхождаха изцяло своя опонент.

Голът на противника през първото полувреме мобилизира Нефтохимик и футболистите успяха да изравнят резултата с гол на Милен Христов

Бургазлии стигнаха до пълен обрат в мача, след гол отново на Милен Христов.

Следващият мач на "шейховете" е отново у дома срещу "Габровница-04" - Горно Сахране.

+4

Честита победа и успех занапред!Чакаме Ви за празника последния кръг!
0

мишоци не пишете против нефтохимик да не санувате разбойници цяла седмица
+1

Академикчо гледай си селския отбор(да селски сте,нищо,че се водите от София) който няма 1 маршрутка фенове и не се бъркай в темите на големия бургаски отбор...до есента когато се видим в Б група ако я обединят
-1

Загорец (Нова Загора) ще бъде в ''Източна Б-група'' за сметка на Нефтохимик, но първо ще има мач с Шумен отбора от обл.Сливен
0

Беше първи мач за сезона,много студено време(стадиона е до морето и студа е още по-голям),а и розите успяха да вкарат при първото си минаване на центъра,а и доста от основните ни играчи ги нямаше.А феновете бяха към 150-200 като цяло,което за студеното време си е добре
+3

Честито! Дръжте здраво, да не се отпускат момчетата, нищо не се знае! Поздрави от Пловдив!
-4

еи смешник матадор ли си п**ка майна ли си што не дойдеш да ти е*а майката хора които не разбират от футбол да не пишат да ви е*а майката селска
0

Странен резултат, предвид няколко факта 1 - Розова долина започваха подготовка малко преди началото на първенството, има-няма две седмици 2 - клубът фалира и всички външни играчи си заминаха. И понеже не се плащат пари, останаха само местни, но само тези, които играят без пари Това означава следното - и да даваш, и да не даваш пари, все тая. Явно разлика няма! Как да си обясним, че играчи с някакви пари, дори и минимални, не могат да бият момчета, които се събират само от мач на мач всиЧки, ама наистина всички, са толкова слаби, че направо ме е яд, че не съм сега на 18, за да играя в А група. И освен, че са слаби, са и тъпи. Не ходят на училище, не могат да си прочетат договорите... когато стане така, просто най-добре да закриваме Българията и да правим нова държава, с хора отвън. Тези, които се раждат тука, явно не стават. И родителите им, и те не стават...