Юношите до 19 г. Спечелиха визитата на Чавдар с 2:0
Автор: Екип Burgas24.bg 16:51 / 07.03.2011Коментари (0)1026
©
Черноморец-Бургас спечели визитата си на Чавдар /Етрополе/ с 2:0 в 19-ия кръг от първенството на елитната юношеска група до 19 г. "Акулите" бяха подсилени с трима таланти от мъжкия отбор: вратарят Ник Дашев, Яни Пехливанов и Живко Петков.

На стадиона в Правец, където се игра мачът, черноморци поведоха още в 8-мата минута с гол на Николай Андонов. Николай Кралев проби по десния фланг и центрира към Живко Петков, който върна хитро към Андонов и той порази мрежата. До почивката Йордан Йорданов удари и греда. Влезлият като резерва Любомир Войнов оформи победата на бургаските юноши минута преди края, като засече на шпагат остра топка в наказателното поле.

С актив от 33 точки "Черноморец" запазва мястото си челната шестица на временното класиране в групата. В следващия си мач възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов - Мирослав Кралев приемат "Ботев-2002" /Пд/ на 14 март /понеделник/.