Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Нефтохимик с минимална победа над Етър
Автор: Екип Burgas24.bg 20:43 / 20.08.2011Коментари (11)3224
© Burgas24.bg
Нефтохимик победи с минималното 1:0 Етър в мач от втория кръг на "Б" група. Срещата се игра на стадион "Градски" в Несебър поради ремонт на стадиона на бургазлии.

Единственото попадение в мача реализира нападателя Петър Колев още през първата част на срещата. Бургазлии можеше да направят резултата по убедителен в тази среща, но пропуски от страна на нападателите на Нафтата позволиха на гостите от Велико Търново да се отърват само с едно попадение.

В следващия трети кръг Нефтохимик се изправя срещу Добруджа в Добрич.

+3

Хилядите Фенове на големият Бургаски гранд , ще дойдат ли да подкрепят поморийския му сателит ? Или са прекалено заети да търсят други доказателства , че шарана има най-многобройната публика в България . Хайде рибки ,ще ви чакаме и на гостуването и на домакинството на Черноморец поморие .
+2

Имаме още трески за дялане, но лека-полека влизаме в час :) Играем срещу отбори, които вече няколко сезона са в Б-група, Сливен идват директно от "А", Поморие и Етър се бориха за промоция, така че не е редно да проявяваме нерви при всяка несполука - важното е, че отборът върви напред!
-1

Браво и честито на Нефтохимик.Няма значение с колко и как бият.Важни са точките и класирането!!!Днес се почувствах горд ,че съм БУРГАЗЛИЯ!И четирите ни отбора бият.Двата Черномореца,Нафтата и Несебър!!!Още веднъж браво и едно голямо БЛАГОДАРЯ на отборите НИ за страхотното представяне.На БУРГАС му отива да има дерби в Висшата лига.Дано това стане догодина по това време.
+2

Да ни е честита първата победа в професионалния футбол!
+4

След два кръга , почти всичко се изяснява . Двата отбора от Пловдив и Бургас влизат без проблем. А Варненските ,,соколи,, с 15 минути игра ни изравниха , вместо да ги довършим през първото полувреме.
+2

Трябва да трупат точки за самочувствие , а повече голове и 'да се смаже машината' е ясно ,че ще дойде с напредването на кръговете
+3

да ни е честита 1-та победа в професионалния футбол. отбора играе много добре, но за съжаление във 2-ри мач правим непростими пропуски. дано по-нататък да се реши този проблем ;)