Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
Черноморец Поморие разгроми Спартак Варна
Автор: Екип Burgas24.bg 18:25 / 15.10.2011Коментари (6)1537
©
Черноморец Поморие разгроми с 5:1 като гост Спартак Варна, в мач от 9-ия кръг на Източната "Б" група.

Галин Димов даде преднина на поморийските "акули" в 22-ата минута, а само три по-късно Пламен Димов удвои. До края на полувремето Спартак върна едно попадение чрез Беадир Беадиров, който върна варненци в мача.

След почивката Черноморец тотално надигра своя опонент и вкара нови три попадения. Първо Станимир Митев вкара красив гол от фаул в 50-ата минута, а само две по-късно паморийци решиха мача с четвърто попадение на Живко Петков. Крайното 5:1 оформи резервата Андрей Атанасов в 80-ата минута.

С тази победа Черноморец заема 2-ро място с 17 точки. Спартак Варна е на предпоследното 9-то място с 6 точки.

-2

пожелавам успех на левски в днескашната среща
0

В четвъртък ги чака отново нещо такова
0

След победите с 7-1 на Нафтохимик и 5-1 на "Б" отбора на Черноморец,се надявам утре и първия отбор на Черноморец да ни зарадва с хубава победа.Няма да съм максималист затова ще съм доволен и на 4-1. За Херо и за Бургас!!!!!