Нов обрат на Нефтохимик ги остава в борбата за атакуване на "А" група
Автор: Екип Burgas24.bg 20:24 / 06.05.2012Коментари (22)4931
Нефтохимик взе морското дерби, след като успя да обърне Спартак Варна от 0:1 до 3:1 в мач първенството на Източната "Б" група. Така с тази победа "шейховете" остават в борбата за първите две места.

"Соколите" поведоха на стадиона в Долно Езерово с гол на Беадир Беадиров, който се разписа в 21-ата минута.

Отново както се случи преди седмица срещу Несебър, домакините направиха страхотно второ полувреме и с голове на Васил Калоянов, Диян Молдованов и Любомир Божинов стигнаха до така важната победа.

С тази победа Нафтата събра актив от 43 точки и се изкачи на 2-ро място. Спартак остава под чертата и с 29 точки заемат 8-о място.