"Още с назначаването на този рефер бях сигурен за начина, по който той ще проведе срещата. Просто веднага след наряда му ми се обадиха изключително много хора и всички ми казаха, че този рефер ще ни отреже главите", развълнувано заяви след загубата в Разград треньора на Черноморец Бургас Димитър Димитров-Херо.
"Ивайло Петев да беше рефер днес, нямаше да я отсъди тази дузпа, защото щеше да го е срам. Такива лицензирани престъпници, като този съдия, създават ненормална обстановка в българския футбол", продължи Димитров.
"Христо Стоичков е прав за много неща и аз го подкрепям във всичко, защото богатите отбори си назначават рефери, а останалите дори няма на кого да се оплачат. Аз искам да знам как така този арбитър се падна и в двата ни мача с Лудогорец. Даже не разбрах защо бях изгонен, а и след тази дузпа не догледах мача, защото не искам да ставам свидетел на предрешени двубои", завърши Херо.
Зареждане ...

18:44 / 12.05.2012
1651












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.