Тенденциозно съдийство отне победата на Нефтохимик в Банско
Автор: Екип Burgas24.bg 20:52 / 02.09.2012Коментари (3)1830
©
Главният съдия Вихрен Манев даде здраво рамо на домакините от Банско и им помогна да стигнат до равенство 2:2 срещу отбора на Нефтохимик.

Първият гол за шейховете отбеляза Живко Петков в 4-та минута, а вторият бе дело на Емануил Манев в 45-та минута.
Домакините успяха да възстановят равенството след два гола от много спорни ситуации през второто полувреме.
Младите футболисти на Нефтохимик може да съжаляват за пропуснатата възможност да оглавят таблицата на временното класиране.

Вместо контузеният Станимир Андонов като титуляр мача срещу Банско започна Станимир Митев. В стартовата единадесеторка за пръв път от началото на сезона попаднаха Христо Лемперов и Румен Николов.