Черноморец продължи с невероятното си представяне, взе скалпа и на Славия
Автор: Екип Burgas24.bg 18:44 / 28.11.2012Коментари (3)1739
Отборът на Черноморец Бургас продължава с невероятното си преставане в "А" група. "Акулите" се наложиха с 2:0 срещу тима на Славия на стадион "Лазур" в мач от 14-ия кръг на родното ни първенство.

Юсуф Уатара даде преднина на бургазлии в 34-ата минута. Нападателят не сбърка от 5-6 метра след пас на Фо-Поре. В края на първата част рефера Георги Кабаков си затвори очите за игра с ръка в наказателното поле на играч на Славия, играта продължи, след което Боли отбеляза гол, но съдията отсъди нарушение в нападение. Това предизвика бурни реакция от скамейката на домакините и публиката на стадиона в Бургас.

В началото на втората част домакините вкараха нов гол. Уатара стреля към вратата на "белите", след меле кълбото попадна в Балтанов, който от няколко метра не остави шанс за реакция на Петков и фиксира крайното 2:0.

След тази победа Черноморец заема 4-о място с 27 точки, а "белите" са 9-и с 16 точки.