Нефтохимик и Щрабаг организират силен турнир по футбол в Бургас
Автор: Екип Burgas24.bg 08:35 / 22.01.2013Коментари (0)1781
© neftochimic.com
Силен международен турнир по футбол организират ПФК Нефтохимик 1962 и фирма Щрабаг ЕАД. В него ще участват деца, родени през 2000-та година. Срещите ще се играят на Спортен комплекс "Каменица Арена", а самата проява е предвидена да се състои от 10-ти до 16-ти август 2013 година.

В турнира ще вземат участие 8 отбора от от България и различни европейски страни, както и отборът на домакините "Нефтохимик 1962". Сред поканените са отбори от столицата, Германия, Румъния и Турция. Срещите ще се проведат по правилата на футбол 9 , на терен с размери 50×70 м., врати с големина 5×2м., топка N5. Двубоите са в 2 полувремена по 25мин. с 10 мин. почивка и двама съдии. Ще се играе по система всеки срещу всеки.

Победителят ще бъде награден с Купа и медали, отборите заели второ и трето място с медали, а всички участници - с възпоменателни плакети. Ще има индивидуални награди за най-добър вратар, най-полезен футболист, голмайстор на турнира и Феър плей.