Преди двубоя с Чавдар Етрополе един от най-важните и опитни футболисти на Нефтохимик Любомир Божинов даде кратко интервю за официалната страница на отбора.
-Любчо, непосредствено преди мача с Видима ти получи неприятна контузия. Как се чувстваш сега?
-Ти си сред най-опитните футболисти в отбора. Какво е мнението ти за новите момчета, които дойдоха през зимната пауза в тима?
- Според теб достатъчно подготвен ли е Нефтохимик за да търси победата във всеки мач?
-През седмицата треньорите наблегнаха на тактическите занимания. Значи ли това, че има нещо което куца в играта?
- Мислиш ли че отборът на Нефтохимик може да постигне 12 победи през сезона?
- Това не мога да го кажа, но със сигурност ние излизаме във всеки мач за победа. И не го казвам като клише. Ние искаме да докажем, че напълно заслужаваме с играта си да се класираме и то убедително за А група. Естествено, никой няма да ни поднесе това класиране на тепсия, затова ние се раздаваме във всеки мач и търсим винаги победата.
Зареждане ...

16:35 / 08.03.2013
2062












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.