Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Марица излъга Несебър с гол красавец и се утвърди на върха
Автор: Екип Burgas24.bg 18:14 / 23.08.2014Коментари (4)998
Виделен Сердарски от Марица се отчете с рядко срещан гол по терените във "В" група
Марица се наложи с 2:1 над Несебър в мач от 3-ия кръг на на Югоизточната "В" група, игран на стадион "Марица". Успехът утвърди "пиратите" на първо място в класирането с актив от 9 точки.

Възпитаниците на Петър Курдов поведоха в резултата чрез Виделен Сердарски. Халфът със силен удар оплете неспасяемо кълбото в мрежата на гостите за 1:0.

Даниел Спасов удвои за маричани в 62-ата минута, възползвайки се от грешка в отбраната на Несебър и останал сам срещу вратаря не сгреши.

Несебър все пак стигна до почетно попадение 5 минути преди края дело на Георги Георгиев. Резервата на "делфините" се разписа след центриране на Емил Николов.

Марица - Несебър 2:1
1:0 Виделен Сердарски
2:0 Даниел Спасов
2:1 Георги Георгиев