Черноморец ще стартира участие в Югоизточната "В" група и ще продължи да съществува единствено ако Бургас си върне базата в квартал "Акациите". Това заяви ексклузивно за Burgas24.bg кметът на града Димитър Николов. Той призна, че разговори с другия акционер и основен кредитор Митко Събев са водени многократно, но до момента консенсус не е постигнат.
"Няма да отстъпя за базата, стадион Черноморец трябва да бъде на Бургас. Колкото до отбора - няма проблем той да продължи да съществува, но при положение, че решим проблемите със стадион "Черноморец". В противен случай няма смисъл да продължаваме тази агония с един кредитор, при който дълговете ни само ще растат", посочи кметът Николов.
Зареждане ...

14:00 / 09.07.2015
2723












Абсент
на 09.07.2015 г.
Йоане , къде си ? Излез да кажеш по една дума в 3-то лице, единствено число, защо стадионът не е на Бургас ?
Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.