Спортните новини: Днес (3) | Вчера (0)
Пламен Крумов се оплаква от болки, Симеон Симеонов също с контузия
Автор: Екип Burgas24.bg 10:32 / 25.11.2008Коментари (0)543
Футболистите на Нафтекс Пламен Крумов и Симеон Симеонов се оплакват от контузии след победата над Светкавица (Търговище) с 2:1, съобщиха от пресслужбата на "шейховете". Капитанът на „зелените", който отбеляза първото попадение в срещата от 14-ия кръг на Източната „Б" група, получи травма в коляното и бе заменен принудително в 70-ата минута. Очаква се Крумов да бъде възстановен за гостуването на Свиленград, като има вероятност той да играе на обезболяващи инжекции в последния мач на Нафтекс за есенния полусезон.

Травмата на полузащитника Симеон Симеонов също не е сериозна и той ще бъде на линия за двубоя със Свиленград. Халфът напусна терена още в 25-ата минута на мача със Светкавица заради проблеми с адукторите, но възстановяването му върви добре и по всяка вероятност ще вземе участие в срещата в събота.

Нургюл Салимова изпусна победа, но намали разликата с първата на Турнира на претендентките
Очакват ни възлови мачове на двата бургаски отбора от полуфиналните плейофи в Супер Волей