Спортните новини: Днес (3) | Вчера (2)
Нефтохимик измъкна точка в Горна Оряховица
Автор: Екип Burgas24.bg 18:50 / 13.04.2017Коментари (0)2200
Нефтохимик завърши 1:1 като гост на Локо (ГО) в мач от 28-ия кръг на първа лига. Венцислав Христов вкара единственото попадение за "шейховете".

По този начин възпитаниците на треньора Христо Янев имат вече актив от 27 точки в Група Б на втората осмица.

Бургазлии откриха резултата в 21-ата минута. Това стана при контра на Владислав Романов, който изведе в отлична позиция Венцислав Христов и той опъна мрежата за 0:1.

В 36-ата минута домакините изравниха. Бен Отман центрира, вратарят Янко Георгиев излезе неразчетено и се сблъска със свой съотборник. Аристоте Фунду се възползва от опразнената врата и чукна топката леко с глава за 1:1.

В края на първото полувреме Венци Христов шутира от границата на наказателното поле, но Банков спаси.

Локо (ГО) пропусна отличен шанс в 70-ата минута. Ндонгала проби от дясно и направи отлично подавене към нахлуващия Кифуети, който стреля, но топката удари левия стълб.