Спортните новини: Днес (3) | Вчера (0)
ОФК Поморие спечели морското дерби с Черноморец Балчик
Автор: Стиляна Божидарова 20:15 / 30.03.2019Коментари (0)1686
©
Отборът на ОФК Поморие постигна победа в морското дерби с Черноморец Балчик. Възпитаниците на Радослав Боянов се наложиха с минималното 1:0 като домакин на стадиона в гр. Несебър.

През първото полувреме единственото голово положение бе в актива на домакините. Милен Танев стреля директно от фаул, но вратарят на гостите изби. Християн Казаков направи добавки от близо, но отново Христов спаси вратата от сигурен гол.

В началото на втората част съперниците си размениха по едно положение, без обаче да се стигне до попадение. Във 72-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като втори жълт картон получи Николай Иванов. Седем минути по-късно Поморие поведе. Начев фаулира Живко Илиев, за което главният арбитър отсъди дузпа. От бялата точка Бекир Расим бе точен за крайното 1:0.

В следващия кръг Поморие гостува на Монтана на 06.04. /събота/ от 19:00 часа.

Григор Димитров е кралят на отиграванията и в Монте Карло
Впечатляващо! България с три тенисистки в Топ 20 в световната ранглиста за девойки
Григор Димитров с риск да изпадне от Топ 10
Нургюл Салимова изпусна победа, но намали разликата с първата на Турнира на претендентките
Очакват ни възлови мачове на двата бургаски отбора от полуфиналните плейофи в Супер Волей