Драма и обрати за 2:2 между Нафтекс и Калиакра
Автор: Екип Burgas24.bg 19:33 / 25.04.2009Коментари (0)1085
©
Много драма, обрати и развръзка в последната минута предложи морското дерби между Нафтекс и Калиакра. "Шейховете" бяха на секунди от загубата, но успяха да изравнят резултата в последната минута.

Домакините поведоха в резултата след точно попадение на дежурния голмайстор Деян Христов, който до края на сезона ще се бори за голмайсторския приз в Източната "Б" група.

Джунейт Яшар изравни от дузпа двайсетина минути преди края, за да дойдат последните минути и драмата в двубоя.

Първо гостите поведоха с 1:2 в 89-та минута, след точно попадение на Иван Петков. "Зелените" стигнаха до изравняване в мача след точно попадение на Веселин Пенев в даденото от съдията продължение.

По този начин "шейховете" не можаха да се възползват от издънката на лидера Берое, който падна изненадващо у дома от Любимец.