Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
"Акулите" постигнаха победа след точно 5 месеца пауза
Автор: Екип Burgas24.bg 17:01 / 24.03.2010Коментари (9)2259
Точно 5 месеца след победата над Ботев Пловдив с 2:0, Черноморец-Бургас постигна нов успех. Този път "акулите" успяха да надиграят друг от изпадащите отбори в групата - Локомотив Мездра с 3:0. Две от попаденията реализира Ектор Гонзалес, един гол добави Педриня. Гостите от Мездра пък изтърваха дузпа.

Още преди почивката "акулите" водеха с 2:0. Гонзалес първо реализира дузпа, отсъдена за фаул срещу Пламен Крумов, а по-късно вкара директно от пряк свободен удар. В последната минута Педриня оформи крайното 3:0 след като остана необезпокояван сам срещу вратаря на гостите. Двубоят се игра в Сливен, като това е последното "домакинство" на Черноморец-Бургас далеч от морето, след като до следващия двубой на 3 април с Левски София ремонтът на стадион Лазур ще бъде завършен.