Нефтохимик разби Любимец, поглежда към "А" група
Автор: Екип Burgas24.bg 18:07 / 10.03.2012Коментари (14)5218
Васил Калоянов се превърна в герой за Нефтохимик, след като се отчете с два гола срещу Любимец
Отборът на Нефтохимик взе дербито срещу Любимец на своя стадион в квартал Долно езерово. "Шейховете" победиха с убедителното 3:1 лидера на Източната "Б" група и вече поглеждат към "А" група.

Таранът Васил Калоянов блесна с два гола за бургазлии. Нападателят се разписа в 18-ата и 44-ата минута. Другото попадение за Нафтата реализира Галин Димов в средата на първата част.

Почетното попадение за гостите вкара Николай Павлов в 82-ата минута.

След тази победа Нефтохимик събра 26 точки и вече е на 3 зад лидера Любимец.
Още по темата: общо новини по темата: 4
29.03.2012
19.03.2012
07.03.2012
06.03.2012

-1

Невроятна победа ;)браво.Поморие ще ги биете без проблем заедно с Доростол тъка,че имате реален шанс да атакувате А група,но всичко зависи от вас.Сега идват вашите приятели марулите и ако сега ви попилеят от бой направо по-добре се разформировайте,защото след толкова закани които отправяте към тях не направите нищо ще е поред ното доказателство ,че сте форумни бойци во веки. И ние не ги обичаме въобще тъка,че където бъдат срещнати там трябва да се размазват без милост.Гнусните крадци и заралийски путки,като са много са силни,но в честен бой ...те незнаят какво е това.АТАКА БУРГАС!
+2

Не ми се мисли само какъв як мач ще стане мужду Нафтата и Ботев след два месеца
+2

мнооого добра игра .....ако играем така тешко им на другите.....
+2

Страхотен мач и велики фенове! Браво и на футболистите и на хората по трибуните! Щом сега подкрепата е такава, то в "А" група ще е нещо неописуемо! Никога в Бургас няма да има подобна подкрепа за шараните!!!!! Докато играят в Лазур ще е така. Те да решават докога ще се залъгват.
0

Ето това се искаше! Жалко, че пуснахме гол, но и без друго накрая ще ги изпреварим по точки :)) Сега на макс и срещу Поморие, и с 32 точки да започнем третия дял подобаващо! Браво на момчетата, браво и на тренера!
+2

много големи. страхотен мач. тея не знам как са на 1-во място. направо ги смазахме. МАЧКАЙ НАФТАААААА
+7

Поздравления от Пловдив....! Браво за победата!!Надявам се 2-та отбора догодина да мачкат в А група заедно!!!