Нафтекс победи Миньор (Раднево) с 3:0
Автор: Екип Burgas24.bg 23:07 / 12.07.2008Коментари (0)1697
© Plovdiv24.bg
Велин Дамянов отбеляза първото попадение в контролата.
Нафтекс победи Миньор (Раднево) с 3:0 в първа контрола от предсезонната си подготовка. И трите попадения паднаха през първата част на срещата, като последователно се разписаха Велин Дамянов, Христо Лемперов и Пламен Крумов.

Старши треньорът на "шейховете" Ясен Петров пусна в игра всичките си налични футболисти, като още на почивката подмени изцяло стартовата си единайсеторка.

Първото попадение в срещата падна в 22-ата минута, когато централният бранител Дамянов засече с глава центриране от фаул на Крумов. 6 минути по-късно Лемперов направи 2:0, възползвайки се от прекрасно извеждащо подаване на полузащитника Симеон Симеонов. Пламен Крумов направи резултата класически в 39-ата минута на двубоя. Той се разписа с плътен шут от наказателното поле след прострелно центриране отдясно на Лемперов.

В края на първата част главният съдия Ахмед Ахмед показа червен картон на футболист на гостите за груба игра.

Следващата контрола на Нафтекс е на 15 юли (вторник) срещу третодивизионния Поморие.