Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Нефтохимик загуби от Ботев (Гълъбово)
Автор: Екип Burgas24.bg 08:24 / 11.07.2015Коментари (1)2207
Нефтохимик загуби с 0:1 от Ботев (Гълъбово) в контрола, която се игра на стадиона в Българово. Единствения гол в срещата отбеляза бившият футболист на Созопол Реджеб Халил в 12-ата минута.

След почивката футболистите на Радостин Кишишев имаха шанс да се върнат в мача, но Симеон Баев и Димитър Георгиев нацелиха гредата. Отборът на Гълъбово пък получи два червени картона, но играчите бяха заменени от други и гостите продължиха в пълен състав.

Следващата контрола на Нефтохимик е на 15-и юли срещу Черноморец (Балчик). Мачът ще се играе в Обзор. Три дни по-късно "шейховете" гостуват в Разград на дубъла на Лудогорец.