Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Черноморец падна и от Локо в Бургас
Автор: Екип Burgas24.bg 19:52 / 06.10.2013Коментари (80)2557
Локомотив успя да постигне важна победа с 1:0, като гост на Черноморец в Бургас.

Пловдивчани започнаха много добре двубоя и още в 3-та минута успяха да поведат. Здравко Лазаров центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където непокритият Пламен Крачунов реализира лесно с глава. При попаденията останаха леки съмнения за засада.

Дали по тази причина, но в средата на полувремето същия съдия спря, излезлия само срещу вратаря, Мартин Камбуров с несъществуваща засада.

Като цяло преди почивката отборът на Локомотив бе по-добрия на терена и организира редица опасни контра-атаки, които бяха пропилени от офанзивните футболисти на "смърфовете".

В края на полувремето контузия получи капитанът на Локо Здравко Лазаров, който бе в основата на почти всички опасни ситуации пред вратата на "акулите". С неговото излизане голяма част от остротата в атаките на "черно-белите" се загуби.

След почивката Черноморец се опита да вземе инициативата в мача, но пловдивският отбор контраатакуваше много опасно. Най-чистото положение се откри пред Крис Гади, който още в началото на полувремето излезе очи в очи с вратаря на домакините, но стреля силно и неточно.

В края на мача Манзоро влезе остро в наказателното поле и падна след съприкосновение с Диего Фераресо, но съдията посочи, че няма нарушение.

През втората част двата отбора се хвърлиха много здраво в битката, в средата на терена, което доведе до няколко твърди влизания и контузии.

В 90-та минута, след много добър рейд от ляво на новото попълнение Аймен, Мартин Камбуров остана сам срещу вратаря и стреля, но вратарят на домакините успя да избие с крак в корнер.