Отборът на Нафтекс замина на лагер в Поморие с група от 25 футболисти. В Бургас останаха вратарят Янко Георгиев и нападателят Христо Спасов, които лекуват контузии и ще се присъединят към останалите си съотборници в по-късен етап на подготовката.
С Нафтекс отпътуваха и шестима нови играчи. Това са Васил Калоянов от Светкавица (Търговище), юношата на ЦСКА Стоян Абрашев, младият халф Пламен Димов и Стамен Ангелов от Несебър. В отбора се завръщат и шампионите със старшата възраст на „зелените" за миналата година - Георги Костадинов и Венелин Филипов. Нападателят на Сливен Петър Колев също ще се присъедини към останалите в Поморие.
Футболистите на Диян Петков ще се подготвят в крайморския град до края на месеца, като за този период е предвидено да изиграят две контролни срещи. Първата от тях е на 27 януари срещу Свиленград, а втората - на 31 срещу лидера в Югоизточната „В" група Поморие.
Зареждане ...

13:13 / 20.01.2009
1198












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.