Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
Нефтохимик победи с 2:1 в Нова Загора
Автор: Екип Burgas24.bg 20:20 / 28.07.2010Коментари (4)2954
© Burgas24.bg
Нефтохимик победи тима на Загорец с 2:1 в контролна среща, играна в Нова Загора, предаде репортер на Burgas24.bg. "Шейховете" дръпнаха с 2:0 до почивката. Головете реализираха Симеон Златев и Сашо Дерменджиев. В средата на второто полувреме старши-треньорът Димитър Стойчев смени почти всички състезатели, след което домакините успяха да върнат едно от попаденията след дузпа.

В състава на Нефтохимик имаха и няколко отсъстващи поради контузии. Срещата пропуснаха Антонио Тодоров, Росен Благоев и Станимир Вълков, които са с леки оплаквания. Пламен Димитров пък бе ударен лошо в ребрата по време на срещата и също вече е в лазарета.

"Като цяло не съм доволен от играта на отбора. Има какво още да изглаждаме. Надявам се контузените футболисти да се оправят до 1 седмица, да не е нещо сериозно", това заяви старши-треньорът Димитър Стойчев след края на мача.

Следващата проверка на Нефтохимик е в събота от 11 часа на клубния стадион в Долно Езерово срещу Созопол.