Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
Нефтохимик удари и Етър
Автор: Екип Burgas24.bg 17:56 / 23.07.2011Коментари (11)2900
Нефтохимик продължава да мачка в контролните си срещи от предсезонната си подготовка. Този път жертва на бургазлии бeше Етър (Велико Търново), които се отърваха само със скромното 2:0. Двубоят се игра в Трявна, където "шейховете" карат втория си подготвителен лагер.

И в двете полувремена паднаха по едно попадения. През първата част Петър Колев даде преднина на Нафтата в 22-ата минута, засичайки центриране от дясно. В края на полувремето нападателя имаше чудесна възможност да вкара втори гол в мача, но удара му мина над вратата. В началото на второто полувреме "шейховете" все пак стигнаха до втори гол дело отново на Петър Колев, който фиксира крайното 2:0 за Нефтохимик.