Черноморец-Бургас си осигури услугите на защитника Николай Николов, който за последно игра в Монтана. Той пристига на "Лазур" като свободен агент. До няколко дни Херо ще може да разчита и на Калин Щърков, който не влиза в сметките на Георги Иванов - Гонзо, и не отиде с Левски на лагер в Австрия .
От четиримата нови чуждестранни футболисти, които вчера дойдоха на проби в Черноморец, само един е оставил добро впечатление. Това е нападателят Рикардо Азис, чиито проби ще бъдат продължени. От Велинград ще си тръгнат Пауло, Жозеф Кевин и Шемек. Нападателят Ибрахим Ака, който е от Кот д'Ивоар, играл в трета португалска дивизия, най-вероятно ще остане в отбора. Той трябва да играе зад централния нападател при любимата на Херо схема 4-4-1-1.
Зареждане ...

16:46 / 10.07.2011
1747












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.