Хикс и победа за Локо в турнира "Ваканция"
Автор: Екип Burgas24.bg 10:37 / 23.06.2016Коментари (0)1186
© ФК Локомотив
Талантите на Локо Бургас записаха равен и победа във втория ден от международния турнир "Ваканция". На градския стадион в Несебър родените през 2008/2009г. завършиха наравно 2:2 с ФК София Спорт.

Локомотив откри в резултата след куриозен гол, в който изританата от вратаря на "железничарите" топка, тупна пред вратаря на съперника и се озова в мрежата. В единствената си атака през първото полувреме, столичани успяха да изравнят резултата, а минута по-късно Локомотив отново поведе за 2:1.

След почивката София спорт отново изравниха резултата, като до края на срещата при равностойна игра, черно-белите пропуснаха няколко чисти положения, но не съумяха да отбележат.

В другия двубой групата на родените през 2006/2007 година спечелиха своята среща срещу София Спорт с 2:1. Бургазлии отново бяха по-дейния отбор и на два пъти нацелиха гредите на съперника. В края на полувремето, при центриране от пряк свободен удар, топката попадна в непокрития Стилиян Иванов, който необезпокояван откри резултата.

През второто полувреме, още с подновяването на играта, София спорт хванаха неподготвени целия отбор на Локомотив и успяха да изравнят. Победния гол отбеляза Стивън Вълчев, който от пряк свободен удар не остави никакви шансове на вратаря на ФК София спорт и осигури трите точки за Локомотив.