Капитанът на Карнобат се контузи при загуба от Димитровград
Автор: Екип Burgas24.bg 09:47 / 21.04.2016Коментари (0)1702
© ОФК Карнобат
Поражение с 2:4 претърпяха футболистите на Карнобат при гостуването си на Димитровград в мач от междинния 27-и кръг на Югоизточна "В" група.

Петър Колев изведе карнобатлии напред в резултата още през първата част, но домакините от Димитровград успяха да обърнат резултата до 3:1.

Резервата Георги Калоянов с глава съумя да оползотвори центриране за 3:2, но до изравняване не се стигна. Вместо това, домакините вкараха нов гол за крайното 4:2.

В 33-ата минута принудително терена напусна капитанът на Карнобат Пламен Димитров, който е с контузия. Предстои преглед при специалист, за да се констатира травмата на Димитров.

"Момчетата ни се стараха, не мога да се оплача. За съжаление имаме индивидуални грешки, допуснахме леки голове, а това често ни пречи да печелим точки. Показваме и добри неща. В този мач се игра футбол, имаше мъжка игра. Стана добра и динамична среща с пропуснати положения от наша страна", коментира наставникът на Карнобат Атанас Димов.

В следващия 28-и кръг карнобатлии ще бъдат домакини на Евроколеж /Пловдив/. Двубоят е идната събота, 23 април, от 17 ч. на Градския стадион в Карнобат.

Във временното подреждане "Карнобат" заема 11-та позиция с актив от 36 т.

ОФК КАРНОБАТ: Христиан Славов, Ясен Тузаков, Трендафил Момчилов, Пламен Димитров, Добромир Иванов, Димитър Петров, Иван Макриев, Стойко Колев, Яни Николов, Петър Колев, Александър Георгиев /Георги Тузаков, Марин Маринов.