Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Черноморец завъртя 1:1 с Винтертур
Автор: Екип Burgas24.bg 19:09 / 05.02.2011Коментари (2)1774
Бургаските футболисти пропуснаха възможността да започнат с победа серията от контролни срещи в Анталия. След по-добра игра и териториален превес през по-голямата част от мача с швейцарския "Винтертур" те завършиха наравно 1:1.

Символичните гости от Винтертур започнаха мача с няколко груби влизания и след колебливите намеси на главния рефер играта се накъса и изнерви. Енис Хайри, Мартин Тошев и Орлин Старокин бяха буквално съсечени от свои колеги в червен спортен екип. След като пропуснаха няколко добри положения, "акулите" бяха изненадани в самия край на полувремето от Горан Антич, който след контраатака откри резултата в полза на своя тим.

През втората част "Черноморец" засили натиска и създаде няколко добри положения за гол, но единственото попадение падна след центриране на Филипов и удар на Койта.

С леки проблеми след двубоя са Мартин Тошев, Лис Мутис и койта, които се оплакаха от грубите влизания на швейцарците. Утре отборът тренира отново на базата Емирхан, а следващата контрола е в понеделник.

Съставът на "Черноморец -Бургас" - Борел, Филипов, Терзиев, Хайри кап, Старокин, Андре, Паланков/72 Цонков/, Савио, Крумов/72 Костадинов/, Мутис/67 Андонов/, Тошев/55 Койта/.