Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Грандиозен скандал на стадион "Лазур"! Какво прави Радостин Кишишев в съдийската стая на Нафтата минути след мача с Димитровград?
Автор: Стиляна Божидарова 09:22 / 09.09.2018Коментари (12)9624
Грандиозен скандал се е разразил на стадион "Лазур" минути след последния съдийски сигнал на Нефтохимик – Димитровград, научи ексклузивно Burgas24.bg.

Старши треньорът на Черноморец Радостин Кишишев, чийто отбор разгроми вчера Сокол Марково с 4:0 е връхлетял на стадиона минути след края на мачовете, които се играха по едно и също време. И докато "шейховете" домакинстваха на стадион "Лазур", то мачът на "акулите" се игра на базата "Черноморец". Наш източник обаче съобщи, че футболистите на Тинката са си осигурили солидна преднина още до почивката, наставникът е направил и трите си смени на полувремето и се е наложило през втората част тимът му да доиграва с 10 човека, тъй като Стефан Трайков си е счупил ръката.

През това време Кишишев явно е решил, че събитията на "Лазур" са много по-интересни и е отпрашил натам за мача на кръвния враг. Преминал e разпенен през охраната и е нахлул в съдийската стая пред слисаните погледи на футболисти и треньори. Каква точно е била темата на разговор, нашият източник мълчи, но по думите му, комуникацията се е водила на висок тон.

Когато от Нефтохимик в крайна сметка не издържали и влезли, за да искат сметка, съдиите обяснили, че Кишишев е дошъл за "топки", изпратени от Боби Михайлов. Същите обаче били приети от бургаския шеф на футболния съюз Николай Желев, което прави сцената още по-абсурдна.

Burgas24.bg научи още, че ситуацията между треньора на Нафтата Диян Петков и колегата му от Черноморец излязла извън контрол и двамата започнали да си разменят грозни реплики и обиди. По всичко изглежда обаче, че войната между двата клуба тепърва започва. Вчера от Черноморец изразиха съмнение, че  Нафтата им си взима мачовете по втория начин и досега отборът е изиграл само един истински мач – градското дерби, което "акулите" подценили. Същевременно "зелените" също изразиха опасения от факта, че вчера главен съдия на мача със Сокол Марково е бил Валентин Железов, а край тъч линията е бил не кой да е, а синът на Николай Желев.

Това обаче съвсем не е всичко – очаквайте още разкрития за задаващата се вихрушка – само в Burgas24.bg!