Новакът в елита Арда (Кърджали) осъществи днес поредния си силен трансфер. Двугодишен договор с клуба подписа националът Спас Делев. След като премина медицински изследвания, футболистът и президентът на Арда Петър Пешев се разбраха за личните условия и парафираха контракта.
Бившият нападател на ЦСКА, Локомотив (Пловдив), Берое и полския Погон (Шчечин) ще се присъедини към новия си отбор още днес.
В неделя (11 август) Арда приема Локо (Пд) в мач от 5-ия кръг на Първа лига, който ще се играе от 17,45 часа на стадион "Локомотив" в Пловдив.
Зареждане ...

14:16 / 08.08.2019
1317












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.